اسفنج همه کاره پاکوپیس

PAKOPIS

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
29%
45,000
32,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

طریقه استفاده از اسفنج همه کاره پاکوپیس چگونه است؟

جهت استفاده میتوان یک تکه بسیار کوچک از یکی از اسفنجها را برش دهیم و بقیه اسفنج را داخل پلاستیک خود برگردانیم ؛ سپس با تکه کوچک برش داده، سطوح مورد نظر را پاک کنید و سپس سطوح را آبکشی نمایید. توجه کنید که تکه اسفنج استفاده شده را آبکشی نکنید زیرا این اسفنج همه کاره در صورت سیاه شدن و کثیف شدن، باز هم توانایی تمیز کردن یک سطح کثیف دیگر را دارد!!! لذا آبکشی کردن اسفنج، قدرت اسفنج را کاهش میدهد؛ پس در صورت خشک شدن ، فقط باید با اسپری آب ، اسفنج را فقط نمدار کنید.


از هر عدد اسفنج همه کاره چند با میتوان استفاده کرد؟

از هر تکه اسفنج تا زمانی که وجود داشته باشد و حتی اگر به تکه های بسسسسیار ریز ریز هم تبدیل شود ، از آن تکه های بسسسیار ریز هم میتوان استفاده کرد و وسایل آشپز خانه و کلیه سطوح را با یک تکه اسفنج همه کاره پاک کرد.این اسفنج معجزه میکند.


در صورت خشک شدن اسفنج همه کاره ،چکار کنیم؟

اگه اسفنج همه کاره پاکوپیس خشک شد، فقط کافسیت با یک افشانه یا اسپری، اسفنج را نمدار کنید.توجه کنید که این اسفنج همه کاره خیس یا آبکشی نشود؛ در صورت خشک شدن فقط با آب نمدار شود.


اسفنج پاکوپیس برای پاک کنندگی و تمیز کنندگی چه سطوحی به کار میرود؟

این اسفنج جهت پاک کنندگی و ضدعفونی کنندگی کلیه سطوح فلزی و کلیه سطوح غیر فلزی کاربرد دارد. این اسفنج واقعا معجزه قرن میباشد.


آیا اسفنج پاکوپیس داخل و بیرون ظروف و قابلمه مسی را تمیز میکند؟

اسفنج همه کاره پاکوپیس جهت زنگ‌زدایی و لکه زدایی هم داخل و هم بیرون کلیه وسایل و قابلمه های مسی معجزه میکند. در دنیا این اسفنج تنها اسفنجی است که میتواند سیاه شدگی داخل قابلمه و تاوه مسی را پاک کند.


آیا اسفنج همه کاره پاکوپیس خطوط روی بدنه خودرو را پاک میکند؟

یک تکه بسیار کوچک از اسفنج پاکوپیس را بردارید و با فشار بسیار کم، روی خطوط ریز روی بدنه خودرو بکشید؛ خواهید دید که کلیه خطوط روی بدنه بیرونی و حتی لکه های داخل کابین خودرو را پاک میکند. این اسفنج معجزه میکند.


آیا با اسفنج پاکوپیس میتوان جرم روی سینک ظرفشویی و شیرآلات را پاک و تمیز کرد؟

یک تکه اسفنج کوچک از یکی از اسفنجها  برش دهید و با فشار مناسب روی سینک ظرفشویی و شیرآلات و روشویی بکشید. خواهید دید که کلیه لکه های قدیمی روی سینک ظرفشویی و روشویی و شیرآلات از بین رفته و پاک میشوند.


آیا اسفنج همه کاره پاکوپیس اجاق گاز سوخته را تمیز میکند؟

 با استفاده از یک تکه کوچک اسفنج پاکوپیس میتوان کلیه لکه های چربی و جرم و لکه های قدیمی روی اجاق گاز و فر را تمیز کرد


پاکوپیس دارای گواهینامه ثبت اختراع به شماره ثبت اختراع 103592 و دارای پروانه بهره برداری به شماره 385378/7/1120 می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...